Graviola Premium™ - 120 kapsułek

79,00 zł Brutto

40 dni suplementacji

Wyślemy do Ciebie już za:

Więcej informacji

graviola.jpgCo wyróżnia Graviolę Premium™ na tle innych produktów na rynku?

Preparat zawiera sproszkowane liście peruwiańskiej gravioli. Wielu producentów podaje w sposób niejednoznaczny informację o tym, czy preparat zawiera sproszkowane liście, czy też owoc rośliny, zazwyczaj opisując opakowania po prostu jako "graviola". Dla kupujących jest to jednak bardzo istotna różnica, ze względu na skuteczność działania i efekty kuracji.

Liście gravioli zawarte w preparacie pochodzą z najlepszych upraw tej rośliny w Peru, dodatkowo są one CZYSTE, tzn nie są wymieszane w przypadkowych proporcjach z korą drzewa, gałązkami, czy owocami - niestety wielu producentów stosuje takie praktyki, aby obniżyć cenę produktu. UWAGA: tanie preparaty na rynku które podają za główny składnik sproszkowane liście, to produkty gdzie wymieszano liście z innymi częściami rośliny gravioli. Nie dość, że ich skuteczność jest wątpliwa, to zastanawiać może również czystość mikrobiologiczna. Nie ryzykuj - kupuj wyłącznie wiarygodne produkty z rekomendowanych źródeł.

O ile lepsze są liście gravioli od jej owocu?

Porównanie prowadzonych na przestrzeni ostatnich 10 lat badań laboratoryjnych wykazało, że zdolność liści gravioli do wymiatania wolnych rodników tlenowych jest wyższa 41 razy w porównaniu do świeżego owocu tej rośliny. Oznacza to, że stosując Graviolę Premium™ otrzymasz ponad 40-krotnie lepsze rezultaty, w porównaniu do preparatów niskiej jakości.

Liście gravioliLIŚCIE GRAVIOLI - PROSZEK W KAPSUŁKACH

Liście gravioli posiadają właściwości przeciwpadaczkowe, przeciwcukrzycowe, rozkurczowe i uspokajające. Łagodzą również stany zapalne. Graviolę stosuje się również przy dolegliwościach takich jak nadciśnienie, reumatyzm, schorzenia wątroby, astma, bóle reumatyczne, problemy ze stawami, na choroby skórne, gorączkę czy biegunkę. 

Zastosowanie:
• Choroby nowotworowe 
• Gorączka
• Nadciśnienie
• Odrobaczanie organizmu
• Łuszczyca, egzema, półpasiec
• Zakażenia grzybami (np. grzybica paznokci)
• DepresjaLIŚCIE GRAVIOLI W PROFILAKTYCE NOWOTWOROWEJ

Oczywiście wśród wielu prozdrowotnych działań gravioli, zgodnie z medycyną naturalną, najistotniejszym jest działanie antynowotworowe. Uwaga: dotyczy to jedynie liści gravioli - sam owoc gravioli nie posiada takich właściwości. Sekretem są składniki chemiczne: acetogeniny annonaceowe. Substancje te działają na wybrane rodzaje komórek rakowych, w dodatku przy bardzo niskich dawkach. Inhibitują procesy enzymatyczne, zachodzące w błonach „chorych” komórek, natomiast nie wykazują takich właściwości w stosunku do zdrowych komórek.

Informacja alergiczna: produkt nie zawiera glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, drożdży, skorupiaków, pszenicy, soi.

Produkowane bez użycia szkodliwych rozpuszczalników, sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Produkt wolny od metali ciężkich.

Inny produktGraviola Premium™
Wysoka przyswajalność lub
Dawka dzienna GravioliZazwyczaj niewystarczająca 1050 mg
Zawiera prawdziwe liście Gravioli
Delikatne kapsułki roślinne lub
Kraj pochodzenia Peru

Kapsułek/opakowanie120
Rodzaj kapsułekWegetariańskie
Sugerowana dawka dzienna3 kapsułki (1050 mg)
Substancja czynnaSproszkowane liście gravioli
Mg substancji czynnej/kapsułka350 mg
1 opakowanie wystarcza na40 dni
Termin przydatnościWrzesień 2019 r.

Skład: sproszkowane liście gravioli, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki: celuloza roślinna.


90-dniowa GWARANCJA
gwarancja-yango-200%20(1).pngNaszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom i kobietom w ciąży. Kraj pochodzenia: Peru. Podmiot odpowiedzialny: Yango Sp. z o.o. Masa netto:  42 g.

Główny Inspektorat Sanitarny: GIS-ŻP-SD-4230-05680/KC/16

Path: > > Graviola Premium™ - 120 kapsułek