Graviola Premium™ - 120 kapsułek

79,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 2 dni

Najlepsza naturalna Graviola od Yango.

Więcej informacji

WŁAŚCIWOŚCI LIŚCI GRAVIOLI

graviola.jpgLiście gravioli posiadają właściwości przeciwpadaczkowe, przeciwcukrzycowe, rozkurczowe i uspokajające. Łagodzą również stany zapalne. Graviolę stosuje się również przy dolegliwościach takich jak nadciśnienie, reumatyzm, schorzenia wątroby, astma, bóle reumatyczne, problemy ze stawami, na choroby skórne, gorączkę czy biegunkę. 

Zastosowanie:
• Choroby nowotworowe 
• Gorączka
• Nadciśnienie
• Odrobaczanie organizmu
• Łuszczyca, egzema, półpasiec
• Zakażenia grzybami (np. grzybica paznokci)
• DepresjaGRAVIOLA W PROFILAKTYCE NOWOTWOROWEJ

Oczywiście wśród wielu prozdrowotnych działań gravioli, zgodnie z medycyną naturalną, najistotniejszym jest działanie antynowotworowe. Uwaga: dotyczy to jedynie liści gravioli - sam owoc gravioli nie posiada takich właściwości. Sekretem są składniki chemiczne: acetogeniny annonaceowe. Substancje te działają na wybrane rodzaje komórek rakowych, w dodatku przy bardzo niskich dawkach. Inhibitują procesy enzymatyczne, zachodzące w błonach „chorych” komórek, natomiast nie wykazują takich właściwości w stosunku do zdrowych komórek.

 

Kapsułek/opakowanie120
Rodzaj kapsułekWegetariańskie
Sugerowana dawka dzienna3 kapsułki (1050 mg)
Substancja czynnaSproszkowane liście gravioli
Mg substancji czynnej/kapsułka350 mg
1 opakowanie wystarcza na40 dni
Termin przydatnościLipiec 2018 r.


90-dniowa GWARANCJA
gwarancja-yango-200%20(1).pngNaszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom i kobietom w ciąży. Kraj pochodzenia: Peru. Podmiot odpowiedzialny: Yango Sp. z o.o. Masa netto:  42 g.

Path: > > Graviola Premium™ - 120 kapsułek