graviola-zalety

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PREPARAT GRAVIOLA PREMIUM™?

Preparaty od których oczekujemy pozytywnego wpływu na organizm, muszą spełnić pewne wymogi. Są to:

- wysokie stężenie substancji czynnej

- odpowiednia dawka dzienna

- kraj pochodzenia surowca

- właściwy rodzaj surowca (w tym przypadku liście)

DAWKA DZIENNA MA ZNACZENIE

Właściwa dawka dobowa substancji czynnej jest kluczowa dla otrzymania satysfakcjonujących efektów. Stosując suplement Graviola Premium otrzymujesz w dawce dziennej (3 kapsułki) 1050 mg sproszkowanych liści gravioli. . Taka porcja jest odpowiednia dla statystycznej osoby stosującej suplementację graviolą. Niektóre osoby potrzebują jednak większej dawki dziennej - zależne jest to od masy ciała, metabolizmu, trawienia, oraz innych czynników. Jeśli stosując 3 kapsułki dziennie nie zauważysz rezultatów po 7-10 dniach stosowania, warto pomyśleć o podniesieniu dawki dziennej do 4-5 kapsułek na dobę.

Niestety, na rynku można znaleźć wiele nieskutecznych produktów, które przedstawiają na etykiecie nazwę "graviola", ale nie podają informacji znaczących, tzn. jaka część gravioli (liście, kora itp.) została użyta do produkcji, lub nie przedstawiają konkretnych dawek substancji czynnej w kapsułce. Jeśli masz wątpliwości, najlepiej przeczytaj dokładnie etykietę produktu i jego składniki.

Peru - to stąd pochodzi najwyższej jakości graviola


KRAJ POCHODZENIA GRAVIOLI

Graviola wywodzi się z gorących obszarów Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej, głównie z terenów Peru i Amazonii. Należy więc zwrócić szczególną uwagę na kraj pochodzenia. Sproszkowane liści Gravioli Premium pochodzą z Peru, co świadczy o oryginalnym pochodzeniu surowca.

gwarancja-yango-200%20(1).png

DODATKOWO: 90-DNIOWA GWARANCJA


Naszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze.